tel. 22 724 07 90

kom. 500 400 044

  • Twój dentysta
  • Twój dentysta
  • Twój dentysta
  • Twój dentysta

Aktualności

Zawieszenie wykonywania działalności medycznej gabinetu

Drodzy Pacjenci,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną oraz z wprowadzeniem obowiązujących od 25 marca do 11 kwietnia 2020 roku zaostrzonych przepisów mających na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 z przykrością informujemy, że Twój Dentysta przedłuża wyłączenie z działalności medycznej do odwołania.

Ze względu na troskę o naszych Pacjentów decyzja ta jest dla nas bardzo trudna.

Starając się  Was wesprzeć i ułatwić dostęp do informacji mogących  w jakikolwiek sposób pomóc będziemy zamieszczać na naszej stronie linki z aktualnościami stomatologicznymi oraz będziemy dostępni pod numerami 500 400 044 i 22 724 07 90  w godz. 9-14 w dni robocze.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia, siły, pozytywnych myśli oraz do szybkiego zobaczenia.

Magdalena Gałązkiewicz i Renata Golińska-Paczuska

Koronawirus: poradnik

Czy wizyta u stomatologa grozi zakażeniem koronawirusem?

https://www.youtube.com/watch?v=AGTaXC-hUlw&app=desktop

Komunikat dla Pacjentów ortodontycznych

Drodzy Pacjenci,

Od kilku dni w Polsce panuje stan epidemii i  zaostrzonej kwarantanny domowej.

Zgodnie z zaleceniem Naczelnej Rady Lekarskiej zawieszamy wykonywanie planowych świadczeń ortodontycznych.

Jest to podyktowane troską o szeroko pojęte zdrowie publiczne.

Mając na względzie przysięgę Hipokratesa i dewizę PRIMUM NON  NOCERE – po pierwsze nie szkodzić – musimy zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne naszych Pacjentów   i ich Rodzin, a także  personelu medycznego i pomocniczego.

Zdajemy sobie sprawę, że usługi lecznicze z zakresu stomatologii, pomimo należytej staranności, mogą generować wysokie ryzyko nieświadomego zakażenia. To działa w dwie strony.

Stan epidemii ogranicza prawa pacjenta do świadczeń medycznych w zakresie stomatologii, do zabiegów, które są KONIECZNE z punktu zachowania  życia i zdrowia.

W celu zminimalizowania rozprzestrzeniania koronawirusa procedury stomatologiczne ograniczamy do PILNYCH i KONIECZNYCH, czyli takich jak nacinanie ropni zębopochodnych, ekstrakcje, zaopatrywanie pacjentów pourazowych itp.

W przypadku ortodoncji może być to uszkodzenie aparatu stałego powodujące ciągłe silne urażanie tkanek miękkich.

W przypadku awarii aparatu ruchomego, można tymczasowo zaprzestać użytkowania do czasu następnej wizyty-problem prosimy zgłosić telefonicznie. Przypadki te będą umawiane w pierwszej kolejności

W przypadku leczenia z wykorzystaniem aparatów stałych, odroczenie wizyty kontrolnej, bez awarii o 1 miesiąc lub dłużej, nie pogorszy uzyskanego efektu. Może nieznacznie przedłużyć leczenie ortodontyczne.

W przypadku awarii w trakcie leczenia aparatem stałym, powodujących ciągłe silne urażanie tkanek miękkich – prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 9-14 pod numerem tel. 22 724 07 90 lub 500 400 044 

Drogi Pacjencie pamiętaj o prawidłowej higienie jamy ustnej, szczególnie w przypadku użytkowania aparatu stałego.

Apelujemy o przestrzeganie zaleceń dietetycznych: nie eksperymentowanie z twardymi czy lepkimi pokarmami. Prosimy  nie żuć gumy, nie jeść krówek ani innych ,,mordoklejków”.

Zalecenia, które obowiązują w trakcie leczenia zawarte są w dokumencie „Zgoda na leczenie ortodontyczne w/g PTO”, który każdy otrzymał w dniu założenia aparatu.

Apelujemy o rozsadek, wytrwałość i prosimy o wyrozumiałość.

Drodzy Pacjenci –   #zostańcie w domu!

Z życzeniami zdrowia

pozostaję z szacunkiem

Renata Golińska-Paczuska

Nasz zespół się powiększa

Od listopada miło nam będzie współpracować z dr Anną Zawadzką. 

Witamy technika radiologa w naszym zespole

Serdecznie witamy w naszym zespole Panią Kingę Szymerską, która jest technikiem radiologiem. 

Pani Kinga wykonuję zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne w piątki w godz 16.30-18.30

Powiększamy nasz zespół

Miło nam powitać w naszym zespole dr Agnieszkę Zielińską – Jaworską , która specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz dr Weronikę Gontarz, specjalistę stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Nagranie do programu „Nieziemscy” TVP ABC w naszym gabinecie

W piątek 15 lutego w naszym gabinecie odbyło się nagranie do programu  „Nieziemscy”  TVP ABC. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Małym Pacjentom, personelowi i ekipie filmowej za ten miło spędzony czas. Szczególne podziękowania za profesjonalny udział dla Basi, Zoi , Mikołaja i Wojtka.

Mamy laser w naszym gabinecie!

W naszym gabinecie pojawił się zdobywca Grand Prix na targach CEDE – Laser Lasotronix Smart M Pro. Nasi pacjenci mogą korzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Zapraszamy!

Gratulacje! Nagroda dla dr Renaty Golińskiej-Paczuskiej