tel. 22 724 07 90

kom. 500 400 044

  • Twój dentysta
  • Twój dentysta
  • Twój dentysta
  • Twój dentysta

Aktualności

Wznawiamy przyjmowane Pacjentów (tryb pilny)

Drodzy Pacjenci,

Chcąc zapewnić Wam opiekę dentystyczną w przypadkach pilnych podjęliśmy szereg działań mających zapewnić bezpieczeństwo Pacjentom i personelowi naszej kliniki.

Wszystkie powierzchnie użytkowe są dodatkowo poddawane dezynfekcji 60% alkoholem izopropylowym, a nasz personel jest wyposażony w odpowiedni sprzęt zabezpieczający. Wdrożyliśmy również procedury szczególnego bezpieczeństwa.

Bardzo prosimy o zastosowanie się do następujących zasad:

Umawianie wizyt odbywa się wyłącznie drogą telefoniczną pod numerami 500 400 044 i 22 724 07 90.

Przed umówioną wizyta przeprowadzamy telefoniczny wywiad przesiewowy w kierunku zakażenia COVID-19.

Na umówioną wizytę przychodzimy bez osób towarzyszących. Wyjątek stanowią osoby niepełnoletnie, które na wizytę zgłaszają się w obecności jednego opiekuna prawnego.

Na umówione wizyty prosimy zgłaszać się punktualnie. Oczekiwanie w poczekalni nie jest możliwe.

Po dotarciu na miejsce, prosimy poczekać na telefoniczne potwierdzenie gotowości do przyjęcia kolejnego Pacjenta, a do tego czasu prosimy pozostać w samochodzie lub przed wejściem do kliniki na świeżym powietrzu.

Po wejściu do kliniki poprosimy o dezynfekcję rąk (zapewniamy środki do dezynfekcji), pisemne wypełnienie wywiadu epidemiologicznego oraz o poddanie się bezdotykowemu pomiarowi  temperatury ciała.

Pacjent zostaje zaproszony do gabinetu przez personel.

Po zakończonej wizycie Pacjent udaje się do recepcji i dokonuje płatności bezgotówkowej (kartą płatniczą, BLIKiem lub przelewem).

Toaleta dla Pacjentów jest dostępna tylko w sytuacjach nagłych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do stanu zdrowia Pacjenta prosimy o odwoływanie umówionych wizyt. Dziękujemy za wyrozumiałość!

 

Najnowsze zalecenia Ministerstwa Zdrowia w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2

Koronawirus: poradnik

Czy wizyta u stomatologa grozi zakażeniem koronawirusem?

https://www.youtube.com/watch?v=AGTaXC-hUlw&app=desktop

Komunikat dla Pacjentów ortodontycznych

Drodzy Pacjenci,

Od kilku dni w Polsce panuje stan epidemii i  zaostrzonej kwarantanny domowej.

Zgodnie z zaleceniem Naczelnej Rady Lekarskiej zawieszamy wykonywanie planowych świadczeń ortodontycznych.

Jest to podyktowane troską o szeroko pojęte zdrowie publiczne.

Mając na względzie przysięgę Hipokratesa i dewizę PRIMUM NON  NOCERE – po pierwsze nie szkodzić – musimy zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne naszych Pacjentów   i ich Rodzin, a także  personelu medycznego i pomocniczego.

Zdajemy sobie sprawę, że usługi lecznicze z zakresu stomatologii, pomimo należytej staranności, mogą generować wysokie ryzyko nieświadomego zakażenia. To działa w dwie strony.

Stan epidemii ogranicza prawa pacjenta do świadczeń medycznych w zakresie stomatologii, do zabiegów, które są KONIECZNE z punktu zachowania  życia i zdrowia.

W celu zminimalizowania rozprzestrzeniania koronawirusa procedury stomatologiczne ograniczamy do PILNYCH i KONIECZNYCH, czyli takich jak nacinanie ropni zębopochodnych, ekstrakcje, zaopatrywanie pacjentów pourazowych itp.

W przypadku ortodoncji może być to uszkodzenie aparatu stałego powodujące ciągłe silne urażanie tkanek miękkich.

W przypadku awarii aparatu ruchomego, można tymczasowo zaprzestać użytkowania do czasu następnej wizyty-problem prosimy zgłosić telefonicznie. Przypadki te będą umawiane w pierwszej kolejności

W przypadku leczenia z wykorzystaniem aparatów stałych, odroczenie wizyty kontrolnej, bez awarii o 1 miesiąc lub dłużej, nie pogorszy uzyskanego efektu. Może nieznacznie przedłużyć leczenie ortodontyczne.

W przypadku awarii w trakcie leczenia aparatem stałym, powodujących ciągłe silne urażanie tkanek miękkich – prosimy o kontakt telefoniczny w dni robocze w godzinach 9-14 pod numerem tel. 22 724 07 90 lub 500 400 044 

Drogi Pacjencie pamiętaj o prawidłowej higienie jamy ustnej, szczególnie w przypadku użytkowania aparatu stałego.

Apelujemy o przestrzeganie zaleceń dietetycznych: nie eksperymentowanie z twardymi czy lepkimi pokarmami. Prosimy  nie żuć gumy, nie jeść krówek ani innych ,,mordoklejków”.

Zalecenia, które obowiązują w trakcie leczenia zawarte są w dokumencie „Zgoda na leczenie ortodontyczne w/g PTO”, który każdy otrzymał w dniu założenia aparatu.

Apelujemy o rozsadek, wytrwałość i prosimy o wyrozumiałość.

Drodzy Pacjenci –   #zostańcie w domu!

Z życzeniami zdrowia

pozostaję z szacunkiem

Renata Golińska-Paczuska

Nasz zespół się powiększa

Od listopada miło nam będzie współpracować z dr Anną Zawadzką. 

Witamy technika radiologa w naszym zespole

Serdecznie witamy w naszym zespole Panią Kingę Szymerską, która jest technikiem radiologiem. 

Pani Kinga wykonuję zdjęcia pantomograficzne i cefalometryczne w piątki w godz 16.30-18.30

Powiększamy nasz zespół

Miło nam powitać w naszym zespole dr Agnieszkę Zielińską – Jaworską , która specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej oraz dr Weronikę Gontarz, specjalistę stomatologii zachowawczej z endodoncją.

Nagranie do programu „Nieziemscy” TVP ABC w naszym gabinecie

W piątek 15 lutego w naszym gabinecie odbyło się nagranie do programu  „Nieziemscy”  TVP ABC. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym Małym Pacjentom, personelowi i ekipie filmowej za ten miło spędzony czas. Szczególne podziękowania za profesjonalny udział dla Basi, Zoi , Mikołaja i Wojtka.

Mamy laser w naszym gabinecie!

W naszym gabinecie pojawił się zdobywca Grand Prix na targach CEDE – Laser Lasotronix Smart M Pro. Nasi pacjenci mogą korzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Zapraszamy!

Gratulacje! Nagroda dla dr Renaty Golińskiej-Paczuskiej